KONCEPT 2019

Každý chtěl někdy letět do vesmíru. Pojďte si s námi splnit svůj dětský sen!

Když se přijdete podívat ve čtvrtek 20.6. v 18:00 do Hotelu Centrál, uvidíte na koncertě lektorů v plné síle lektory letošního Improfestu: zpěvačku Ridinu Ahmedovou, zpívající violoncellistku Evu Rohleder a její kapelu Babské ucho a fyzického básníka Petra Vášu. Jako hosté vystoupí Jaromír Typlt a Pavel Novotný, kteří provedou dadaistickou prabáseň s názvem Ursonate (Kurt Schwitters 1923-32).

Když přijdete jako diváci v neděli 23.6. v 15 hodin do hotelu Centrál v Nové Pace, projdete na závěrečném vystoupení účastníků kosmonautským rychlokurzem, překladatelským kurzem mimozemských jazyků a přistaneme na několika blízkých obydlených planetách, v jejichž existenci jste vždycky doufali a s námi je konečně budete moci navštívit!

Jako účastníci kurzů se můžete hlásit do následujících zvukových, divadelních a výtvarných dílen, které budou probíhat celodenně 21. - 23.6. (Podmínkou účasti je vaše přítomnost od pátku do neděle, neboť na kurzech se připravuje společné nedělní vystoupení. Nezávazně nahlédnout lze pouze do výtvarné dílny.)

Kurzy budou probíhat v pátek 21.6. a dopoledne 22.6. v Nové Pace, v sobotu odpoledne ve 14 hod. se kurzy přesunou do Sochařského parku v Hořicích. V neděli 23.6. proběhne společné vystoupení všech v Nové Pace v Hotelu Centrál.A jak jsme na to přišli?

Celoročním tématem ZUŠ Nová Paka je letos KRUH.

Chceme letos v improvizaci zažít KRUH jako pospolitost organismu, kde není předem daná a neměnná hierarchie osob či rolí, ale kde je budoucnost všech zcela otevřená. Chceme se nechat překvapit, co při tomto druhu improvizace může vzniknout. Chceme nechat vzniknout jednotu z částí. Chceme nechat posílat inspiraci.

Improfest bude letos vokální, účast jako lektoři přislíbili Ridina Ahmedová, Petr Váša, Eva Rohleder a René Vitvar.

Zde upoutávka na video z dílny žáků výtvarného oboru, jako pozvánka na kruhově zvukovou performanci učitelů ZUŠ pod vedením Ridiny Ahmedové.

© IMPROFEST - FESTIVAL HISTORICKÉ IMPROVIZACE
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky